Yönetim Kadrosu

                                                                           
  

Dr. Öğretim Üyesi Bahattin ÖZTOPRAK

Okul Müdürü

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

1958 yılında Bolu’nun Yeniçağa ilçesinin Kındıra köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Kındıra köyünde, Ortaokulu Yeniçağa ilçesinde, liseyi İstanbul’da bitirdi. 1979 yılında Ankara Teknik Yüksek Öğretmen Okulu’ndan mezun oldu. 1979 yılında tayin olduğu Kayseri Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesi ve İnşaat Teknik Lisesinde meslek dersleri öğretmenliği, müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığı görevlerinde bulundu. 1984 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tokat Meslek Yüksekokulu’nun İnşaat Proğramına Öğretim Görevlisi olarak atandı. 1987’de Ankara Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Yapı Eğitimi Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı. 1997 yılında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Toprak Anabilim dalında da doktorasını tamamladı. 2002 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tokat Meslek Yüksekokulu İnşaat Programına öğretim üyesi (Yard.Doç.Dr.) olarak atandı. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tokat Meslek Yüksekokulu İnşaat Programında Öğretim Görevlisi, uzun süre program sorumlusu, 1987-1996 yılları arasında Teknik Programlar Bölüm Başkanvekili, 2005-2007 yıllarında Teknik Proğramlar Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. 07.01.2011 tarihinde Koyulhisar Meslek Yüksekokuluna müdür olarak atandı. 29/04/2013 tarihinde Reşadiye Meslek Yüksekokulu Müdür vekilliğine atandı. 31.12.2013 tarihinde Reşadiye Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı. 08.08.2014’de Gaziosmanpaşa Üniversitesi Genel Sekreter Vekilliğine atandı. Halen Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulunda Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.05.10.2016 tarihden itibaren Gerede Meslek Yüksekokuluna Müdür olarak atanmıştır.


                                                                         
 

   Öğr. Gör. Nuri SEZER

   Müdür Yardımcısı

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

  1972 yılında Gerede’de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini, Bolu’nun Yeniçağa ilçesinde Yeniçağa İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini, İzmit Teknik Lisesi Elektronik bölümünde tamamlayan Nuri SEZER; Lisans Eğitimini, 1992 yılında kazandığı Trakya Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü 1996 yılında tamamladı. Aynı yıl AİBU Gerede Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak göreve başladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisansını bitirdi ve doktora öğrenimini aynı enstitüde devam ettirmektedir. Çeşitli dönemlerde Gerede Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcılığı görevini yapan Nuri SEZER, 06.10.2016 tarihinden itibaren Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. Evli ve üç çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

 


                                                                       

 

 Öğr.Gör. Kemal KILINÇ

Müdür Yardımcısı

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 1985 Gerede/Bolu doğumlu olan Kemal KILINÇ, ilk ve ortaöğrenimini Gerede’de tamamladı. 2003 yılında girdiği Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Deri Mühendisliği Bölümünü’nden 2008 yılında bölüm üçüncüsü olarak mezun oldu. İngiltere Bournemouth'da İngilizce dil eğitimi aldı. 2009 yılından 2015 yılına kadar çeşitli firmalarda Deri Mühendisi olarak görev yaptı. 2014 yılında Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Deri Mühendisliği Anabilim Dalı'nda yüksek lisansını tamamladı. Halen Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde doktora öğrenimine devam etmektedir. 2015 yılında Gerede Meslek Yüksekokulu'nda Öğretim Görevlisi olarak göreve başlayan Kemal KILINÇ, 06.10.2016 tarihinden itibaren Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. Aynı zamanda Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde İş Güvenliği Uzmanı olarak da görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

 

 

                                                                      

Seyit ORAL

Yüksekokul Sekreteri

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

   1968 yılında Gerede'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gerede'de tamamladı.1993 yılında Gerede Meslek Yüksekokulunda memur olarak göreve başladı. 1998 yılında Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme bölümünü bitirdi. Aynı yıl şef kadrosuna atandı. İki yıla yakın Gerede Meslek Yüksekokulu Yüksekokul  Sekreterliğini vekaleten yürüttü. 17 Ağustos 2009 tarihinde Yüksekokul Sekreterliği kadrosuna asaleten atandı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

DUYURULAR

Top