Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ve Spor Koordinatörlüğü tarafından 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında şehit düşen Gerede MYO öğrencimiz Fatih KALU anısına düzenlenen “2017-2018 Yılı Üniversite içi Fakülte/ Yüksekokullar arası Şehit Fatih KALU erkekler voleybol turnuvası’’ final maçı ve ödül töreni yapıldı.

Gerede Şehit Fatih KALU Spor Salonu’ndaki final maçı ve ödül törenine, AİBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol AYAZ  BESYO Müdürü Doç. Dr. Ümid KARLI, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hasan Birol YALÇIN,  Gerede MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bahattin ÖZTOPRAK, BESYO Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hanifi ÜZÜM, SKS Daire Başkanı Dursun ÖZCAN, ilçe protokolü, şehidimizin annesi Nezahat KALU ve babası Erdal KALU ile öğrenciler katıldılar.

Törende, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol AYAZ tarafından Şehit Fatih KALU’ nun ailesine turnuva anısına şilt takdim edildi. Rektör Yardımcısı AYAZ, şehidimizin ailesi ile birlikte şampiyon olan Eğitim Fakültesi’ne kupa ve madalyalarını verdi.

Final Maçı…

13 Kasım-19 Aralık 2017 tarihleri arasında fakülte ve yüksekokullar arasında düzenlenen turnuvanın erkekler final maçında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakültesi karşı karşıya geldi. Güzel bir mücadele sergilenen maçı Eğitim Fakültesi 3-2 skorla İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini yenerek şampiyon oldu.

Turnuvada, Turizm ve Otelcilik Yüksekokulunu 3-0 yenen Gerede MYO ise 3’üncü oldu. İİBF’ ye kupa ve madalyaları BESYO Müdürü KARLI, Gerede MYO Müdürü ÖZTOPRAK ve Gerede MYO’ya kupa ve madalyaları YDYO Müdürü YALÇIN, BESYO Müdür Yardımcısı ÜZÜM tarafından verildi.

 

 

 

 


Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Gerede Meslek Yüksekokulu © 2018 Sayfa Başı