Deri Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Örneği Projesi
-->

Deri Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Örneği Projesi

09 Şubat 2022

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hayata geçirilen Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen "Deri Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Örneği Projesi" kapsamında geçtiğimiz hafta panel organizasyonu gerçekleştirdi.

Organizasyonun ilk gününde açılış konuşmalarını Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ersin KAŞKA, Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Sn.Hakan ÇAMBEL, Milli Savunma Üniversitesi Rektör Yard.Prof.Dr.Sn.Talat CANBOLAT,Milli Savunma Üniversitesi Rektör Yard.Prof.Dr.Sn.Serdar SALMAN ve Gerede Kaymakamı Sn.Cengiz AYHAN gerçekleştirdi.

Projenin ve gerçekleştirilen faaliyetlerin tanıtımı yapılan program eski tabakhanede ve yeni deri ihtisas organize sanayi bölge ziyaretiyle devam etti.

Organizasyonun ikinci gününden 9 konuşmacının sunumuyla gerçekleşen panelde deri sektöründe İSG politikalarının etkin bir şekilde uygulanması için işgücü yönetim ortaklığı geliştirmeye yönelik stratejilere dikkat çekildi.Program şehir gezisiyle son buldu.

Meslek Yüksekokulu yönetimi olarak projenin hedef ve amaçlarına ulaşabilmesi adına gerçekleşen panele katılım sağlayan kamu yöneticilerine,hedef kitle temsilcilerine, sektör yöneticilerine,okulumuz akademik personeline, özellikle projede büyük emek harcayan Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ersin KAŞKA'ya, okulumuz hocalarından Öğretim Görevlisi Recep Soluk 'a ve Öğretim Görevlisi  Ayhan Milli 'ye teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

DUYURULAR

Top