< < BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu ile Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Arasında Protokol
-->

BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu ile Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Arasında Protokol

21 Aralık 2021

BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu ile Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Arasında “Mesleki Eğitim Protokolü” İmzalandı.

Protokol imza töreni,  Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin KAŞKA ve BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğ. Gör. Hakan ÇAMBEL arasında imzalanmıştır. İmza töreninde ilgili Bölüm Başkanı Doç.Dr. Nüretin AKÇAKALE ve okulumuz müdür yardımcısı Öğr. Gör. Nuri SEZER, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter V. Sn. Turhan ANAÇ imza töreninde hazır bulunmuştur.

BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu’nun bazı bölümlerinin 3+1 uygulamalı eğitime geçmesi nedeniyle öğrencilerin uygulamalı eğitimlerini Gerede’de bulunan işyerlerinde yapabilmeleri için Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ile “İşletmede Mesleki Eğitim Protokolü” imzalanmıştır. Bu protokol çerçevesinde öğrencilerimiz başta Gerede Deri Organize Sanayi fabrikalarında olmak üzere 4 yarıyıllık eğitimlerinin 1 yarıyılını ilgili bölüme uygun işyerlerinde uygulamalı eğitim olarak yapacaktır. Böylece okulumuz öğrencileri meslekle ilgili uygulama gerektiren iş becerilerini, işyerlerinde alarak mesleki becerilerini daha mezun olmadan üst düzeye çıkarabileceklerdir.

Protokol imza törenine BAİBÜ Müdür Yardımcısı Nuri Sezer, Tekstil, Deri Ayakkabı Bölüm Başkanı Nurettin Akçakale ve Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Turan…. Hazır bulundu. Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin KAŞKA ve BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğ. Gör. Hakan ÇAMBEL arasında imzalanmıştır.

Gerede Meslek Yüksekokuluna her zaman maddi ve manevi destekleyen Gerede Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ersin KAŞKA olmak üzere tüm sanayi odası üyelerine teşekkür ederiz.

 

DUYURULAR

Top