GMYO PERSONELİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİNDE BULUŞTU
-->

GMYO PERSONELİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİNDE BULUŞTU

23 Kasım 2021

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede Meslek Yüksekokulu akademik ve idari personel ve ailelerinin katıldığı öğretmenler günü etkinliği üniversitemiz rektörü Prof. Dr. Mustafa ALİŞARLI ve rektör yardımcısı Prof. Dr. Samettin GÜNDÜZ ve Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Hakan ÇAMBEL’ in katılımlarıyla gerçekleşti

Rektör Prof. Dr. Mustafa ALİŞARLI, genç nesillerimizi geleceğe hazırlayan saygıdeğer akademisyenlerimizin öğretmenler gününü kutlayıp, sağlık ve esenlik dolu günler dileyerek katılım sağlayan tüm personele teşekkürlerini belirtmiştir.

Meslek yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Hakan ÇAMBEL “ öğretmenler günü vesilesiyle bir araya geldiğimiz bu yemeğe başta bizleri kırmayıp teşrif eden rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’ya, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Samettin Gündüz’e ve siz değerli akademik ve idari personelimize teşekkür ediyorum” diyerek kutlama konuşmalarının ardından günün anısına hediyeleri takdim etmiştir.

Ülkemizi gelişmiş milletler seviyesine çıkartmak gayesiyle fedakârca vazifelerini icra eden tüm akademisyenlerimizin, öğretmenlerimizin ve eğitime hizmet verilmesinde emeği geçen tüm idari personelin öğretmenler gününü kutluyoruz.

 

 

DUYURULAR

Top