-->

ÜNİVERSİTE İÇİ VOLEYBOL TURNUVASI’NIN İKİNCİSİ GEREDE MYO

16 Aralık 2019

     Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Spor Bilimleri Fakültesi tarafından üniversitemiz personelinin kaynaşmasını ve dayanışmasını artırmak amacıyla düzenlenen Üniversite İçi Erkek Öğrenci Voleybol Turnuvası sona erdi.

     Dostluk çerçevesinde mücadele örneklerinin sergilendiği çekişmeli turnuvada, grup, çeyrek final ve yarı final maçlarının ardından Gerede Meslek Yüksekokulu ve Bolu Meslek Yüksekokulu finale kaldılar. Karşılaşmayı 3-0 kazanan Bolu Meslek Yüksekokulu turnuvanın şampiyonu olurken Gerede Meslek Yüksekokulu turnuva ikincisi oldu.

     Diş Hekimliği Fakültesi’ni 3-1 yenen Spor Bilimleri Fakültesi ise turnuvayı üçüncü tamamladı. Turnuvanın sonuçlarına göre, Bolu Meslek Yüksekokulu birinci, Gerede Meslek Yüksekokulu ikinci, Spor Bilimleri Fakültesi üçüncü, Diş Hekimliği Fakültesi ise dördüncü oldular.

     Dereceye giren takım ve oyunculara kupa ve madalyaları, Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Him, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ümid Karlı, Genel Sekreter Murat Tok Gerede MYO Müdürü Doç.Dr. Ferudun Kaya ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Bayram Kaya tarafından verildi.

     Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Ferudun KAYA turnuvayı ikincilik ile tamamlayan öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının artarak devamını diledi.

 

DUYURULAR

Top