-->

18 Mart Çanakkale Zaferinin 101. Yıldönümünde Şehirlerimizi Saygıyla Andık

18 Mart 2016

BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu ve Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda Akademik ve İdari Personeli ve öğrencilerinin ortak katılımıyla 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kutlandı.

 

Konferans salonunda düzenlenen programda; bu zaferin kazanılmasında büyük katkısı olan başta büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimiz, ebediyete göçmüş olan gazilerimizin manevi huzurunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Yrd. Doç. Dr. İsmail Şahin’nin Çanakkale zaferinin önemi ile ilgili konuşmasından sonra Türk dili Okt. Şahin Bütüner ve Muhasebe bölümü öğrencisi Tuğba Coşar tarafından şiir dinletisi yapıldı.

Programda AİBÜ Gerede Kampüsünden Müdür Yardımcısı Mesut Aköğretmen, Yrd. Doç. Dr. İsmail Şahin, Yrd. Doç. Dr. Zeynel Şen, Öğretim Görevlileri Hasan Durgut, Nuri Sezer, Kemal Kılınç, Z.

Tuğba Alper, Türk dili Okutmanı Şahin Bütüner ile Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Sekreteri Yunus Cıvdı hazır bulundu.

Program sonunda AİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Mesut Aköğretmen; Anma programını hazırlamada ve sunmada emeği geçen başta Sayın Yrd. Doç. Dr. İsmail Şahin, Okt. Şahin Bütüner ve Muhasebe bölümü öğrencisi Tuğba Coşar’ a teşekkür etti.

DUYURULAR

Top