-->

ÜNLÜ MODACI AYŞE KOÇAK’I AĞIRLADIK

23 Mart 2016

22 Mart 2016 tarihinde AİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulunun organizasyonu ile Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen Ayşe KOÇAK ile moda söyleşisi Gerede Kaymakamı Arslan YURT, Gerede Belediye Başkanı Mustafa ALLAR, Gerede Kredi Yurtlar Kurumu Müdürümüz Selami Şen,   Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurettin AKÇAKALE, Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Sekreteri Yunus Cıvdı,  Gerede Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Ayhan MİLLİ, Moda Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Zeynep Tuba NURSOY ALPER, Moda Tasarım Bölümü Öğretim Görevlisi Çağdaş Özdoğan, Gerede Meslek Yüksekokulu Akademik ve İdari personel ve de öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.

Ayşe KOÇAK söyleşide önce kendi başarı hikâyesini dinleyicilerle paylaştı. Dada sonra özellikle Moda Tasarımı ve Tekstil teknolojisi bölümü öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Koçak; moda sektöründe yer alabilmek için öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Okulumuzun Moda Tasarımı Bölümünde eğitim gören Sena SALMAN adlı öğrencimizin tasarladığı elbiseyi manken üzerinde iğneler yardımıyla tutturarak görsel şov yaptı.

Söyleşinin sonunda Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Nurettin AKÇAKALE Modacı Ayşe KOÇAK’ a teşekkür ederek günün anısına plaket taktim etti. Söyleşiye katılan katılımcılarla toplu fotoğraf çekilerek söyleşi sona erdi.

DUYURULAR

Top