-->

AİBÜ GEREDE MESLEK YÜKSEKOKULU AYAKKABI YAN SANAYİ FUARINDA

31 Mayıs 2016

AİBÜ GEREDE MESLEK YÜKSEKOKULU AYAKKABI YAN SANAYİ FUARINA KATILDI

 

Gerede Meslek Yüksekokulu Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Programı Öğretim görevlileri ve öğrencileri 25-27 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezinde bu sene 55. si düzenlene Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarına katıldı.

Fuarda aynı zamanda Üniversite adına stant açan Meslek Yüksekokulu dönem içerisinde kendi yaptıkları çalışmaları tanıtma şansı buldular. Fuar boyunca gönüllü öğrencilerin görev aldığı stantta üniversitenin tanıtım broşürlerini dağıtarak meslek yüksekokulu hakkında gelen ziyaretçileri bilgilendirdiler.

26 Mayıs 2016 Perşembe günü CNR Holdingin tahsis ettiği otobüsle gidip gelen öğretim görevlileri ve öğrenciler fuardan oldukça memnun ayrıldılar.

Fuara Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurettin Akçakale, Öğretim Görevlileri, Semra Bozdoğan, Nergiz Öztürk, Recep Soluk, Hakan Çakır, Kemal Kılınç ve Teknisyen Ahmet Çetinkaya’nın yanı sıra birinci ve ikinci sınıfta okuyan 35 öğrenci katıldı.

MYO Müdürü Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi Programı öğrencilerimize bu fuarı görme ve stant açma fırsatı sağlayan CNR Holding Pazarlama Müdürü Mert Karaman’a Fuar Yetkilisi Nazlı Hanım’a ve Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı Başkanı ve Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği Başkanı Tan Erdoğdu’ya öğrencilerim adına çok teşekkür ederek, benzer konularda yardımlarını beklediklerini ifade etti.

DUYURULAR

Top