-->

Üniversite Öğrencileri ile Tekstil Sektörü İş Birliği İçerisinde

10 Mart 2017

AİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu Tekstil Teknolojisi ve Moda Tasarımı Programı I. ve II. sınıf gündüz ve gece öğretim öğrencileri 09.03.2017 tarihinde Gerede Sanayi Bölgesinde bulunan LİNTER ve GENTUĞ Tekstil işletmelerine ziyarette bulundular. 

  
       Gerede Meslak Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Nuri SEZER, Yrd. Doç. Dr. Nürettin AKÇAKALE, Öğr. Gör. Ayhan MİLLİ, Öğr. Gör. Zeynep Tuba NURSOY, Öğr. Gör. Recep SOLUK öğrencileri ile birlikte işletmeleri gezerek, işletme yönetimi ve üretim prosesleri hakkında işletmelerden bilgi aldılar.
       Öğrencilere LİNTER Tekstil Fabrika Müdürü İrfan AKKUŞ , İşletme Şefleri Ali AYYARKIN ve Abdülhadi ÖZTEKİN tarafından gezdirilerek işletme ve üretilen ürünler hakkında bilgiler vererek öğrencilerin sorularını yanıtladılar. Öğrenciler daha sonra GENTUĞ Tekstile giderek işletmeyi gezme imkanı buldu. Fabrika Müdürü Atilla ÇİM, İşletme Şefleri Nurcan ERTÜRK, Lokman ERTÜRK, Fazlı ERDAŞ, İK Müdürü Osman ERDOĞANLI eşliğinde fabrika gezilerek bilgiler verildi.
      Öğrenciler derslerde aldıkları teorik bilgileri fabrikalar sayesinde uygulamalı olarak görme ve merak ettikleri soruların yanıt alma imkanı buldular. Hatıra fotoğrafı çekilerek gezi sonlandırıldı.

DUYURULAR

Top